Koruyucular

İşinize Değer Katıyoruz

Gıda ürünlerinin raf ömrünü uzatmak, mikroorganizmaların büyümesini engellemek ve daha uzun süre taze ve lezzetli kalmalarını sağlamak için koruyucular gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerinizin hijyenik koşullarda saklanmasına, besin değerlerini korumasına yardımcı olurlar.

UBC Kimya olarak Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat, Nitritler, gibi kimyasal koruyucuları ihtiyacınıza sunuyoruz. Bunun yanı sıra, doğal koruyucular olarak da bilinen bazı doğal Asitlik Düzenleyicileri de portföyümüzde bulabilirsiniz. Bu sayede tüketicilerinize güvenli, kaliteli ürünleri daha geniş bir yelpaze halinde sunabilirsiniz. 

Gıda koruyucularının dünyasına adım atmak, lezzetin ve tazeliğin korunmasında oynadıkları heyecan verici rolü keşfetmek isterseniz teknik ekibimizle sizler için buradayız.

    • Asitli ortamlarda stabil kalabilme
    • Küf, maya gibi bakteri oluşumunu engelleme
    • Doğal asidik tat koruması
    • Antimiktobiyal, antioksidan özellikler


Her Zaman Daha İyiye

UBC Kimya olarak birinci sınıf tedarikçilerden alınan en iyi malzemeleri, her zaman daha iyi beslenme ve lezzet çözümleri ile sunuyoruz. Sizler için yapabileceklerimizi keşfetmek için hazır olun. Lezzetli dünyamızı deneyimlemek isterseniz müşterilerimiz için özel tasarladığımız araştırma merkezimize bekleriz.