Yağ Asitleri

İşinize Değer Katıyoruz

Yağlar, doğal olarak çeşitli yağ asitlerini içeren önemli bileşiklerdir. Bu yağ asitleri, farklı yapısal ve kimyasal özelliklere sahip olup, çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılırlar. Her bir yağ asidinin benzersiz özellikleri ve uygulama alanları vardır. Kozmetik ürünlerden gıda katkı maddelerine, temizlik ürünlerinden ilaçlara kadar, bu yağ asitleri çeşitli ürünlerin formülasyonunda etkin rol oynar.

UBC Kimya’da biz bugün, dünyanın lider tedarikçilerinden ihtiyaçlarınıza yönelik olarak geliştirilen Stearik Asit, Oleik Asit, Kaprik Asit, Kaprilik Asit ve Laurik Asit içerikli yağ asit portföyümüzü sizlere sunuyoruz.

    • Doymuş, tekli doymuş yağ oranları
    • Pek çok farklı uygulama alanı
    • Çevre dostu, bitkisel doğal içerikli ürünler
    • RSPO MB sertifikası ile sürdürülebilir kaynak kullanımı


Sorumlu, Sürdürülebilir Tedarik

Şirket ilkelerimiz gereği sürdürülebilir içerik alternatifleri sizlere sunmak için ürünlerimizi seçerken hangi kaynaklardan, ne şekilde üretildiğine dikkat ediyoruz. Sürdürebilir kaynaklardan elde edilmiş, kaliteli, sağlıklı, gıda kullanımına uygun ürünler seçilmesi tedarik politikalarımızın başında geliyor. Bu sebeple bizden aldığınız ürünün çevre dostu ve sorumlu olduğunu bilerek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.