Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektörlerin evrensel standartlarına referans olan ürün mimarı olmak.


Emülgatörler ve Endüstriyel yağlar alanında bölgesel ve çok uluslu gıda şirketleri ile gıda dışı üreticiler için dünya standartlarında kaliteli ürün, hizmet ve bilginin tercih edilen, sorumlu ortağı ve tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.

“Fikirleri gerçeğe dönüştürmek isteyenler için, yenilikçi ekibimiz ile geleceğin teknolojisini kullanarak ulaşılabilir tamamlayıcı ürünler sunuyoruz.”
Misyonumuz
Misyonumuz

Misyonumuz

Fikirleri gerçeğe dönüştürmek isteyenler için, yenilikçi ekibimiz ile geleceğin teknolojisini kullanarak ulaşılabilir tamamlayıcı ürünler sunuyoruz.


AR&GE Laboratuvarımız, konusunda uzman personelimiz, bilgi ve deneyimimiz ile tam ihtiyacınıza göre tasarlanmış emülgatörler, endüstriyel yağlar ve stabilizatörler üretiyoruz.


Bunun yanı sıra kurulduğumuz yıldan beri gıda endüstrisine ek olarak döküm, deri ve yem sanayi gibi gıda dışı pazarlar için birinci sınıf kaliteli ürün tedariği konusunda uzmanlığımız ile teknik satış departmanımız ihtiyacınıza yönelik ürün temin etmek konusunda her zaman yardımınıza hazır.

 Temel Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz

  • Önce Müşterilerimiz
  • Birlikte Daha İyiye
  • Ekip Ruhumuz
  • Sonuç Odaklılığımız
  • Sosyal Sorumluluk


Kurulduğumuz ilk günden beri işimizi tutku ile yapıyoruz. Müşterilerimize çözüm üretirken, çevreye duyarlı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, birbirimizden destek alarak büyüyen ve gelişen bireyler olarak davranışlarımız ile temel değerlerimizi oluşturuyoruz.


Önce Müşterilerimiz

Sürdürebilir olmamızın kaynağı olan müşterilerimizin hayalleri bizim gerçeklerimizdir.​


Birlikte Daha İyiye

Yetkin, paylaşımcı, sorumluluk sahibi, müşteri odaklı, etkin ve verimli çalışanlar olarak işimizi sevgiyle yaparız. ​


Ekip Ruhumuz

Aidiyet duygusunu aşılayarak geliştiren, gelişen, tutarlı, hızlı ve doğru kararlar alan yöneticiler olarak şirketimizi büyütürüz.​


Sonuç Odaklılığımız

Çok yönlü düşünebilen ekibimizin yaptığı arge ve ürge çalışmaları ile projelere cesaret ile yaklaşırız.​


Sosyal Sorumluluk

Gelecek nesillerin ihtiyaçlarına öngörülü, farklı kültürlere saygılı ve sosyal sorumluluklarımızın farkında olarak aklımız ve yüreğimiz ile dünyaya değer katıyoruz.​