AR&GE Laboratuvarımız

Bilgi ve tecrübemiz, araştırmacı yapımız ve ürettiğimiz ürünlerimiz bizi farklı kılıyor. İlk emülgatörümüzü TUBITAK projemiz ile hayata geçirdik ve yerli üretime başladık. O andan itibaren, araştırmaya yeni ürünler geliştirmeye hiç ara vermedik. Son teknoloji laboratuvarımızda çalışan ekibimiz ile bugün Türkiye’de daha önce üretilmemiş, var olmayan bir çok emülgatörü dünya standartlarında ve kalitesinde sunar hale geldik.

AR&GE Laboratuvarımızda tecrübemizle, konusunda uzman personelimiz ile sizlere en iyi teknik desteği sağlamanın yanı sıra sizlerin ihtiyaçlarına uyan ve beklentinizi de aşan formülasyonları geliştiriyoruz.

Bugün sizin için ne yapabiliriz ?

    • İhtiyacınıza Yönelik Ürün ve Tarif Geliştirme
    • Yeni Ürün Geliştirme
    • Ürün Verimliliğini Arttırma
    • Kalite ve Gıda Güvenliği Testleri

AR&GE laboratuvarımızda tesislerimize üretilen her ürünümüz için kalite kontrol, fiziksel ve kimyasal testleri yaparak ürün kalitemizin hep en yüksek seviyede kalmasını sağlıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerimiz dışında aldığımız tüm hammadde ve malzemelerimiz de uzman personelimiz tarafından benzer detaylı testlerden geçerlerse kabul edilmektedir. Böylelikle bizden almış olduğunuz ürünlerin kalitesinden ve orjinalliğinden şüphe etmezsiniz.

Sizlere sunduğumuz emülgatörlerin, stabilizatörlerimizin ve endüstriyel yağlarımızın kalitesine güveniyoruz. Sizler için geliştirdiğimiz formüllerimiz ile daha az hammadde kullanarak daha verimli bir üretim yapmanız mümkün.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için mevcut emülgatörlerin formülasyonunu geliştirmekten daha fazlasını yapıyoruz. Sizler için sıfırdan yenilerini icat ediyoruz. Geliştirdiğimiz ürünlerimiz de bunun kanıtı.

Deneyimli ekibimiz ve iyi donanımlı laboratuvarımız ile karşılaşabileceğiniz zorlukları çözmenize yardımcı oluyoruz. Çikolatanızın akışkanlığı istediğiniz kıvamda değil mi? Kekleriniz istediğiniz oranda kabarmıyor mu? Ekmekleriniz çabuk mu bayatlıyor? Krem peynirleriniz kolay sürülmüyor mu? Bu gibi pek çok sorunuzu çözmek için buradayız. Sizleri uygulama merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Uzman ekibimizle sizler için buradayız.