Sertifikalar

Kalite ve Gıda Güvenliği Sertifikalarımız

Sizlere güvenli sağlıklı ve sürdürülebilir çözümleri ulaştırabilmek bizim başlıca görevimiz. Bu sebeple UBC Kimya’da kalite kontrol süreçlerimiz daha ürünlerimiz tesislerimize girmeden başlar. Üretimimiz için gerekli olan hammadelerimiz ve tedarik ettiğimiz tüm ürünlerimiz için kalite kontrol süreçlerimiz tek tek yürütülür. Bizlere yapılan her teslimat, kalite departmanımız tarafından son derece uzmanlaşmış, titiz ve ayrıntılı analizleri içeren kapsamlı bir kontrol sonrasında tedarikçilerimiz tarafından beyan edilen analiz değerlerinde ise kabul edilir.

Benzer bir şekilde, ürettiğimiz her ürün de kapsamlı testlere tabi tutulur. Müşterilerimize ürünlerimizi sunmadan önce AR&GE Laboratuvarımızda nihai ürün üzerinde ki etkileri ölçülerek test edilir. Sizlere taahüt ettiğimiz değerde ise sevkiyata hazır hale getirilir.

Ürünlerimizin standartlara ve yönetmeliklere uygun olduklarını garanti altına almak için düzenli olarak üçüncü kişiler ve kuruluşlar tarafından her yıl pek çok denetimden geçiyoruz. Başarılarımızı da aldığımız sertifikalarımız ile kanıtlıyoruz.


Üçüncü Kişi ve Kuruluşlar

Üretim tesislerimizin kalite standartlarımıza uygun bir şekilde çalıştığını ve her nihai ürünün güvenlik, kalite ve çevre koruma için belirli standartlara uygun olduğunu doğrulamak için akredite edilmiş üçüncü kişi ve kuruluşlardan yararlanıyoruz.

Uluslararası alanda kabul görmüş olan BRC, Helal ve Kosher uygunluğu özelikle gıda alanında ki ürünlerimiz için olmazsa olmazımızdır. Bu bağlamda üretim tesisimiz bu sertifikaları vermeye yetkili akredite olmuş üçüncü kişi ve kuruluşlar tarafından denetim sonrasında sertifikalandırılmıştır. Denetimlerimiz her sene tekrarlanmaktadır.


Müşteri Memnuniyeti

Temel değerlerimizden biri olan müşteri memnuniyetimiz şirketimizin asıl başarısını gösteriyor. Ürün kalitemiz, belgelerimiz, teslimat kalitemiz, erişim kolaylığımız, sunduğumuz hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından her yıl en az bir defa düzenlediğimiz anketimizle değerlendirilir. Her geçen gün daha da iyiye gitmemize, başarıdan başarıya koşmamıza müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere borçluyuz.

Tüm Sertifikalarımız ve İlgili İçeriklerimiz