BRCGS Sertifikalı Ürünlerimiz

BRCGS Sertifikalı Ürünlerimiz

BRCGS Sertifikalı Ürünlerimiz

BRC Belgesi (British Retail Consortium Standard); İngiltere perakende ticaretini temsil eden bir kuruluşun adı ve İngiliz perakendecilerin oluşturmuş olduğu bir standarttır. BRC Belgesinin başlıca gereklilikleri HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) sisteminin uygulanması, etkin bir Gıda Güvenliği kalite yönetim sistemi ve fabrika ortamı standartlarının, ürünlerin, süreçlerin ve personelin kontrolüdür.

Sizlere güvenli sağlıklı ve sürdürülebilir çözümleri ulaştırabilmek bizim başlıca görevimiz. Bu sertifikamız sayesinde, gıda güvenliği yönetim sistemimizin yeterliliğini ve etkililiğini ölçeriz ve kalite standartlarımızı yüksek tutabilmemiz için yol göstericilerimizden biridir. Gıda güvenliği yönetim sistemlerimiz her yıl üçüncü kişiler tarafından denetlenir böylelikle sizlere sunmuş olduğumuz ürün kalitesinin sürekli olarak yükselmesini hedeflemekteyiz.

Yanlızca ürettiğimiz emülgatörler, stabilizatörler veya endüstriyel yağlar özelinde değil fabrikamıza giren tüm hammadde ve ithal ürünler için de BRC sertifikası , FSSC 22000 ya da IFC gibi Küresel Gıda Güvenliği Federasyonu (GFSI)  tarafından onaylı sertifikasyonlar aranmaktadır. Böylelikle müşterilerimize güvenle tüketebilecekleri, sürdürülebilir kaliteli ürünler sunarız.

Sertifikalarımıza ulaşmak için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Sertifikalarımıza ulaşmak için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Diğer sertifikalarımız