Sürülebilir Çikolata

Sürülebilir Mutluluk

Sürülebilir çikolatalar, sadece çocuklar için çekici bir atıştırmalık seçeneği gibi düşünülse de büyük küçük herkes tarafından sevildiği bir gerçek. Kahvaltılarda sıcacık taze ekmekler, pankeklerle beraber adeta bir mutluluk kaynağı.

Sürülebilir çikolataları bu kadar popüler yapan lezzetinin dışında kolay uygulanabilmesi, akışkan dokusu ve pürüzsüz görüntüsü şeklinde sıralayabiliriz. Tüketicilerin talebi bu yönde olurken üreticiler olarak yüksek kaliteli tüm duyuları harekete geçirmek için hem görsel olarak hem de lezzeti ile çekici sürülebilir ürünler oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Sizler için geliştirmiş olduğumuz Sürülebilir Çikolata Yağ portföyümüz ile nihai ürünün tadını, tutarlılığını, yapısını ve stabilitesini kontrol edebiliriz. Ayrıca RSPO MB sertifikamız ile sağladığımız ürünlerimizin sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen hammadeler kullanılarak hazırlandığını bilerek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış portföyümüz ile ;

  • Yağ ayrışmasına karşı mükemmel kararlılık
  • Buzdolabından sofranıza yumuşak ve kremsi bir doku
  • Sürdürülebilir kaynaklardan oluşan ürünler
  • Bitkisel kaynaklı ve doğal içerik
  • Raf ömrü boyunca homojen yapı
  • Daha uzun raf ömrü elde edebilirsiniz


Doğru Hammadde Kullanımı

Çikolata üretimini iyi biliyoruz. Çikolata hamurunu hazırlarken içine ne koyduğumuz kadar ne kadar koyduğumuzun da önemi büyük. Mükemmel bir raf ömrüne sahip yüksek kaliteli sürülebilir ürünler üretirken doğru yağın seçilmesi önemli bir husustur. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!