Çikolata Yağları

Çikolata Yağları

Çikolata evrensel mutluluk kaynağı olarak biliniyor, bu yüzden bu kadar seviliyor ve tüketiliyor. Onu bu kadar sevdiren ise içeriğinde ki maddeler. Çikolatayı oluşturan maddelerden biri olan Kakao yağı benzersiz bir bileşime ve fiziksel özelliklere sahiptir. Benzer bir şekilde Kakao likörü ile birlikte kakao yağı, çikolataya karakteristik tat, erime ve aroma salımı gibi özelliklerini sağlar.

UBC Kimya olarak çikolataya gelişmiş işlevsellik sağlayan kakao yağına doğal, verimli, sürdürülebilir bitki bazlı alternatifler sunuyoruz. Çözümlerimiz, daha uzun raf ömrü, leziz bir tat ve aroma sağlarken ihtiyaçlarınızı karşılayan harika çikolatalar oluşturmanızı sağlar.

Çikolata yağları olarak sunduğumuz portföyümüz BADE ER CBE, BADE ER CBR, BADE ER CBS, tariflerinizde ki kakao yağının tamamen yerine geçmek, tamamlamak üzerine tasarlanmıştır. Çikolata ile aynı bileşime sahip oldukları için kalıplanmış çikolatalar, kaplamalar, şekerleme dolgularınızın hazırlanması için idealdir.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış portföyümüz ile çikolatalarınız için;

  • Daha uzun raf ömrü
  • Gelişmiş erime ve doku avantajları
  • Uygun maliyetli çözümler
  • Sürdürülebilir kaynaklardan oluşan ürünler
  • Bitkisel kaynaklı ve doğal içerik
  • Pürüzsüz, kremsi yapıda çikolatalar elde edebilirsiniz


Doğru Oranlarda Kullanım

Çikolata üretimini iyi biliyoruz. Çikolata hamurunu hazırlarken içine ne koyduğumuz kadar ne kadar koyduğumuzun da önemi büyük. Mükemmel bir raf ömrüne sahip yüksek kaliteli sürülebilir ürünler üretirken doğru yağın seçilmesi önemli bir husustur. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!