Dondurma Kaplama Yağları

Daha Sağlıklı Dondurmalar

Tüketiciler, gıdaların içeriklerini ve yedikleri ürünlerin nasıl üretildikleri giderek daha fazla merak eder hale geldi. Bu durum da gıda üreticilerine ve onlara hizmet eden hammadde üreticilerini üretim süreçleri için daha da kaliteli, sürdürebilir, doğal kaynaklar bulmaya itiyor. Dondurma sevenler için de durum farklı değil.

Çözüm partneriniz olarak dondurmalarınızın kaplama süreçleri için sizlere eşsiz bitkisel bazlı sıvı dondurma yağ yelpazemiz ile tüketicilerin güvenle tükebildiği ürünler sunmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünlerimizde trans yağ olmaması, en iyi ham maddeleri kullanılmasının yanı sıra uygun maliyetli çözümler olması için çalışıyoruz. RSPO MB sertifikamız ile sağladığımız ürünlerimizin sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen hammadeler kullanılarak hazırlandığını bilerek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.  

Doğru doku, koku ve tadına ulaşabilmek için doğru yağ karışımı konusunda ve işletmeniz için nasıl yeni değerler yaratabileceğimiz hakkında uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış portföyümüz ile;

    • Uygun maliyetli çözümler
    • Düşük doymuş yağ içeriği ile daha sağlıklı
    • Sürdürülebilir kaynaklardan oluşan ürünler
    • Bitkisel kaynaklı ve doğal içerik
    • Daha uzun raf ömrü elde edebilirsiniz


Doğru Hammadde Kullanımı

Çikolata üretimini iyi biliyoruz. Çikolata hamurunu hazırlarken içine ne koyduğumuz kadar ne kadar koyduğumuzun da önemi büyük. Mükemmel bir raf ömrüne sahip yüksek kaliteli sürülebilir ürünler üretirken doğru yağın seçilmesi önemli bir husustur. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!