Kokolin Yağları

Kakao Yağı Yetmediğinde

Bilinenin aksine çikolata yapımı üretimi için kakao yağı kullanımı şart değildir ve her zaman istediğiniz sonuçlar elde etmenizi sağlamazlar.

UBC Kimya olarak çikolataya gelişmiş işlevsellik sağlayan kakao yağına doğal, verimli, sürdürülebilir bitki bazlı alternatifler sunuyoruz. Ürettim hattınızda işlerinizi kolaylaştırırken, çikolatanızı pazarın ve sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize yardımcı olabiliriz. Çözümlerimiz, daha uzun raf ömrü, leziz bir tat ve aroma sağlarken ihtiyaçlarınızı karşılayan harika kokolinler oluşturmanızı sağlar.

Kokolin yağları olarak sunduğumuz portföyümüz BADE ER CBE, BADE ER CBR,BADE ER CBS, tariflerinizde ki kakao yağının tamamen yerine geçmek, tamamlamak üzerine tasarlanmıştır. Ürünlerimiz ile kalıplanmış çikolatalara, kaplamalara ve şekerleme dolgularına lezzet katarak, ağızda bıraktığı hissi ve erime özelliklerini kontrol edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış portföyümüz ile ;

  • Daha uzun raf ömrü
  • Erime sıcaklığı kontrolu
  • Uygun maliyetli çözümler
  • Sürdürülebilir kaynaklardan oluşan ürünler
  • Bitkisel kaynaklı ve doğal içerik
  • Daha sağlıklı alternatifler elde edebilirsiniz


Doğru Oranlarda Kullanım

Çikolata üretimini iyi biliyoruz. Çikolata hamurunu hazırlarken içine ne koyduğumuz kadar ne kadar koyduğumuzun da önemi büyük. Mükemmel bir raf ömrüne sahip yüksek kaliteli sürülebilir ürünler üretirken doğru yağın seçilmesi önemli bir husustur. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!