Dolgu Yağları

Özel Anlarınızı Harika Dolgulu Çikolatalar ile Unutulmaz Kılın

Dolgulu çikolatalar sadece bir çikolata olmaktan daha fazla, duyularınıza hitap eden özel anlarınızda sizlere mutluluk veren tatlardır. Tüketiciler için lezzetli dolgular hazırlarken trans olmayan, hidrojene olmayan veya hidrojene olmuş, düşük doymuş yağ çözümlerimizle toplam yağ içeriğini azaltabilir ve kalorisi daha düşük olan dolgulu ikramlar hazırlayabilirsiniz.

Sizler için geliştirmiş olduğumuz Çikolata Dolgu Yağları fındık kullanmanın zorluklarını çözebilir, tüketicilerin aradığı tat, doku, görünüm ve eşsiz lezzeti sunmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca RSPO MB sertifikamız ile sağladığımız ürünlerimizin sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen hammadeler kullanılarak hazırlandığını bilerek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış portföyümüz ile;

  • Uygun maliyetli çözümler
  • Düşük doymuş yağ içeriği ile daha sağlıklı
  • Sürdürülebilir kaynaklardan oluşan ürünler
  • Bitkisel kaynaklı ve doğal içerik
  • Pürüzsüz, kremsi yapıda leziz çikolatalar
  • Daha uzun raf ömrü elde edebilirsiniz


Doğru Hammadde Kullanımı

Çikolata üretimini iyi biliyoruz. Çikolata hamurunu hazırlarken içine ne koyduğumuz kadar ne kadar koyduğumuzun da önemi büyük. Mükemmel bir raf ömrüne sahip yüksek kaliteli sürülebilir ürünler üretirken doğru yağın seçilmesi önemli bir husustur. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!