Yoğurt Ayran Krema Stabilizatörleri

Asitlenmiş Fermante Ürünler için Çözüm Partneriniz

Asitlenmiş ve fermente edilmiş ürünler, dünyanın birçok yerinde set, karıştırılmış veya içilebilir yoğurtlar veya kremalar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Süt ürünleri üreticilerinin geliştirme, üretim ve dağıtımda karşılaştıkları zorlukları anlıyoruz ve daha da önemlisi bu zorlukların mümkün olan en iyi şekilde üstesinden gelmek için portföyümüzü geliştiriyoruz.  

UBC Kimya olarak sizlere özel geliştirmiş olduğumuz BADE ER SY ve BADE ER SYX stabilizatör serimiz ile müşterilerinizin talep ettiği, az yağlı yoğurtlar, kremalar, daha uzun raf ömrülü, tortu bırakmayan kalsiyum açısından zengin içecekler ve çok daha fazlasını düşük maliyetlerle sunmanıza yardımcı olabiliriz.

Set, karıştırılmış yoğurt veya labne üretiyorsanız, ürünlerinizin farklı yapısı sebebiyle oluşan farklı kremsi yapı, sertlik ve viskozite gereksinimlerine cevap verebiliriz. Müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu şekilde pürüzsüz bir yüzey, kremsi bir doku ve iyi bir kararlılık elde etmenize yardımcı olabiliriz. Ayran gibi yoğurtlu içecekleriniz için ise doğru viskozite ile, istenilen doku ve saklama kararlılığını elde edilmesine yardımcı olabiliriz.

Sürdürülebilir kaynaklar ile çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde üretilen stabilizatörlerimiz ayrıca Kosher, Helal, BRC ve RSPO sertifikasına sahip.

  • İhtiyacınıza göre geliştirilen reçete çözümleri
  • Uygun maliyetli çözümler
  • Geliştirilmiş viskozite
  • Geliştirilmiş kremsi doku
  • Geliştirilmiş protein kararlılığı
  • Daha uzun raf ömrü elde edebilirsiniz


Doğru Oranlarda Kullanım

Sizler için geliştirdiğimiz ürünlerimizle daha az stabilizatör kullanarak daha verimli, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!