Et Ürünleri Stabilizatörleri

Et Ürünlerinizi Geliştirmeye Yardımcı Olalım

UBC Kimya olarak sizlere özel geliştirmiş olduğumuz BADE ER Emulsifier Mix, stabilizatör serimiz üretim süreçlerinizde ister sıcak ister soğuk uygulamalar olsun yüksek emülsiyon kararlığı sağlamak ve korumak için dizayn edildi.

Sıcak uygulamalarınız için geliştirdiğimiz Mono DiGliserit içeriği yüksek stabilizatör serimiz sıcak koşullar altında işlenmiş et hamurlarında mükemmel yapı sağlayarak, sürülebilir ezmeler, pürüzsüz yapıda sosiler elde etmenize yardımcı olur. Geliştirilmiş emülsiyon kararlılığı ile depolama sırasında beklenmedik süprizler ile karşılaşmazsınız.

Soğuk uygulamalarınız için ise Sitrik Asit ester iceriği yüksek stabilizatör serimiz ile sosis salam gibi soğuk işlenmiş et emülsiyonlarında yüksek kararlılık sağlar. Yüksek kalitede ürünler üretirlen pişirme kayıplarını azaltıp sizle uygun maliyetli çözümler sunabiliriz.

Sürdürülebilir kaynaklar ile çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde üretilen stabilizatörlerimiz ayrıca Kosher, Helal, BRC ve RSPO sertifikasına sahip.

  • İhtiyacınıza göre geliştirilen reçete çözümleri
  • Mükemmel emülsiyon kararlılığı
  • Kötü tat ve koku engelleme
  • Uygun maliyetli çözümler
  • Kolaylaştırılmış üretim
  • Daha uzun raf ömrü elde edebilirsiniz


Doğru Oranlarda Kullanım

Sizler için geliştirdiğimiz ürünlerimizle daha az stabilizatör kullanarak daha verimli, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Birlikte, işletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabiliriz. Formülasyon desteğimiz için teknik ekibimize ulaşın!