Klorür Tuzları

Sonsuz Uygulama Alanı

Hiç süphesiz ki klorür tuzları kullanım alanı düşünüldüğünde en çeşitli endüstriye hizmet eden nadir kimyasallardandır. Bu tuzlar başta gıda işletmeleri olmak üzere, su artıma, yol güvenliği, deri işleme, tekstil üretimi, metal işleme, petrol rafinerileri, gübre üretimi, havacılık, lastik üretimi gibi pek çok endüstride farklı amaçlara hizmet eder.

UBC Kimya olarak en doğal kaynaklardan elde edilen Kalsium Klorür ( CaCl2 -94-97% ) , Magnezyum Klorür ( MgCl₂ 47%) ve Potasyum Klorür tuzlarımız temsilciliğini yaptığımız lider markalarımızdan ihtiyacınız ne alanda olursa olsun hizmetinize hazır. Gıda ve Yem sınıfı olarak sizlere sunduğumuz portföyümüz tüm uygulamala alanlarınız için uygun.

  • Daha lezzetli tatlar
  • Peynir uygulamaları için vazgeçilmeziniz
  • Kıvam arttırma ve düzenleme
  • Mikrobiyal kontrol ile daha sağlıklı ürünler
  • Daha uzun ömürlü gıdalar
  • Gıda ve Yem uygulamaları için mineral sağlama


Uzmanlığımızı Paylaşıyoruz

UBC Kimya olarak sizlere doğru ürünleri sağlamaktan fazlasını yapıyoruz. Klorür tuzlarının kullanımları ve miktarları, ilgili düzenlemelere ve ürün formülasyonlarına bağlı olarak değişmektedir. Dozajlarının ve kullanım talimatlarının doğru bir şekilde takip edilmesi önemlidir. Petrol ve gaz endüstrisi, gübreler, havyan yemleri, yol bakımı gibi farklı uygulamalarda kullanımları ve sağladıkları avantajları için teknik ekibimize ulaşın!

Yaptıklarımızı yakından görmek, deneyimlemek isterseniz müşterilerimiz için özel tasarladığımız araştırma merkezimize bekleriz.